MASÁŽE

Klasická masáž - olej Neutral

Patří mezi nejoblíbenější masáže, má relaxační, uklidňující účinek, odstraňuje únavu a uvolňuje ztuhlé svalstvo.

30 min masáž zad, šíje nebo masáž nohou  790 Kč
55 min masáž celého těla, se vstupem do Krkonošského wellness zdarma 1 590 Kč

 

Masáž horkými lávovými kameny

Patří mezi nejžádanější masáže a svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Jedná se o jednu z nejlepších terapií k odstranění stresu a vnitřního neklidu. Klient zažije pocit naprostého uvolnění a harmonie.

60 min masáž zad, rukou a zadní strany nohou 1 490 Kč
 
Aroma masáž

Aroma masáž je relaxační masáže ve spojení s blahodárnými účinky éterických olejů, které se jemnými masérskými tahy vstřebávají do pokožky. Aroma masáž je vhodná k uvolnění svalů, odstranění stresu a napětí, k psychickému povzbuzení a pomáhá odstranit únavu. Olej k výběru na masérně.

30 min masáž zad, šíje nebo masáž nohou 990 Kč
55 min masáž celého těla, se vstupem do Krkonošského wellness zdarma 1 890 Kč
Foot masáž

Očista nohou v  koupeli s přídavkem arnikové soli, po které následuje masáž nohou, lýtek a chodidel s prvky reflexologie. Masáž odstraňuje únavu, otoky a pomáhá lepšímu prokrvení dolních končetin.

15 min koupel nohou  + 30 min masáž nohou 790 Kč
 
Svatý Vavřinec - masáže
Svatý Vavřinec - masáže

ZÁBALY

Skořicový zábal

Skořicový zábal je velmi účinný pomocník při tvarování postavy a při korekci celulitidy. Speciální termozábal se skořicovou silicí se nanáší na postižená místa, v místě aplikace krém silně prohřívá a stimuluje látkovou výměnu, čímž podporuje odbourávání tuku a odvádění přebytečné vody z tkání. Pro větší efekt je použita zábalová termofolie.

45 min z toho 30 min působení zábalu 790 Kč
Anticelulitidní zábal

Detoxikační a anticelulitidní péče spojená s výrazným anti-age efektem se soustředí především na pokožku, která vykazuje stres a vypětí. Redukuje projevy celulitidy, podporuje detoxikaci a posiluje odvodnění tkáně. Koriguje shlukování tukových buněk a působí jako silný antioxidant. Viditelně zpevní a formuje siluetu těla a zvyšuje pružnost pokožky.

45 min z toho 30 min působení zábalu 1 490 Kč
 
Čokoládové snění - Čokoládová masáž a zábal

Čokoláda blahodárně působí na tělo i na duši – vyživuje, omlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku, podporuje odplavování toxických látek z těla.
Na ošetření těla je použita rozehřátá 70% belgická čokoláda.

30 min masáž zadní části těla  
45 min zábal z toho 30 min působení zábalu 1 490 Kč

 

Svatý Vavřinec - masáže
Svatý Vavřinec - masáže

Péče o pokožku obličeje a dekoltu

Hydratační péče

Základní hydratační péče MOISTURE BEATY je určena pro nedostatečně hydratovanou pokožku s projevy přesušení a tvorbou vrásek ze sucha. Intenzivně zásobuje pleť hydratací, stimuluje přirozenou výměnu vody mezi buňkami pokožky, a tak dlouhodobě zajišťuje její mladistvý vzhled bez projevů stresu a stárnutí.

60 min 890 Kč
Anti – Age péče

Anti - Age ošetření GOLDEN CAVIAR se zaměřuje především na stresovanou pokožku se známkami povadlosti, únavy a vyčerpání. Cílem tohoto ošetření je pomalení procesů stárnutí pokožky a stimulace jednotlivých přirozených funkcí pleti.

60 min 1390 Kč

 

Antistresová péče

Antistresová péče s anti-oxidačním a antistresovým účinkem ENERGY LUXURIOUS GRAPE je koncipována pro pokožku vykazující viditelnou ztrátu energie, nerovnoměrnou strukturu povrchu a postrádající zdravý barevný tón. Okamžitě redukuje zejména dopady energetického i hormonálního kolísání, oxidačního stresu a dalších negativních vlivů. Má výrazný stimulující účinek na regenerační procesy i biorytmy v pokožce a doplní ztracenou energii. 

60 min   1590 Kč

 

 

Copyright © 2022 Vavřinec Group s.r.o. | Design: Kubík a.s. | Code: VMD-software | Informace o zpracování osobních údajů