MASÁŽE

 
Klasická masáž - olej Neutral

Patří mezi nejoblíbenější masáže, má relaxační, uklidňující účinek, odstraňuje únavu a uvolňuje ztuhlé svalstvo.

30 min masáž zad, šíje nebo masáž nohou  790 Kč
55 min masáž celého těla, se vstupem do Krkonošského wellness zdarma 1 590 Kč

 

Masáž horkými lávovými kameny

Patří mezi nejžádanější masáže a svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Jedná se o jednu z nejlepších terapií k odstranění stresu a vnitřního neklidu. Klient zažije pocit naprostého uvolnění a harmonie.

60 min masáž zad, rukou a zadní strany nohou 1 490 Kč

 

Sportovní masáž

Zaktivujte své tělo prostřednictvím masáže. Tu si můžete dopřát ve dvou variantách. Zahřívací varianta vaše svalstvo připraví na zátěž. Chladivá verze pak svaly uvolní a zklidní. Předejdete bolesti i únavě svalstva.

30 min masáž zad, šíje nebo masáž nohou 890 Kč
55 min masáž celého těla, se vstupem do Krkonošského wellness zdarma 1 790 Kč

 

Reflexní masáž

V rámci masáže dochází ke stlačování specifických bodů na chodidlech nebo zádech a díky tomu ke stimulaci i zklidnění jednotlivých orgánů.

30 min nohy nebo záda 1 090 Kč
 
Aroma masáž

Aroma masáž je relaxační masáž ve spojení s blahodárnými účinky éterických olejů, které se jemnými masérskými tahy vstřebávají do pokožky. Aroma masáž je vhodná k uvolnění svalů, odstranění stresu a napětí, k psychickému povzbuzení a pomáhá odstranit únavu. Olej k výběru na masérně.

30 min masáž zad, šíje nebo masáž nohou 990 Kč
55 min masáž celého těla, se vstupem do Krkonošského wellness zdarma 1 890 Kč

 

Foot masáž

Očista nohou v  koupeli s přídavkem arnikové soli, po které následuje masáž nohou, lýtek a chodidel s prvky reflexologie. Masáž odstraňuje únavu, otoky a pomáhá lepšímu prokrvení dolních končetin.

15 min koupel nohou  + 30 min masáž nohou 790 Kč

 

Masáž hlavy a obličeje

Jemná relaxační masáž zaměřená na oblast obličeje, vlasové části hlavy, šíje a dekoltu. Uvolňuje napětí uložené v těchto oblastech a přináší pocit blaha a bezstarostnosti.

20 min masáž + 20 min pleťová maska 1 090 Kč

 

Masáž pro rodiče s dětmi

Kvalitní masáž přinese uvolnění vašemu tělu i mysli. Zrelaxuje vaše smysly. A proto, že víme, že společně strávený čas s Vašimi dětmi je ten nejcennější, připravili jsme pro Vás masáž, kterou si můžete užít společně se svým dítkem.
Maminku nebo tatínka čeká Klasická masáž a pro dítě masáž uzpůsobená dětské stavbě těla. Zažijte společně něco výjimečného a odvezte si z hor další zážitek.

30 min, se vstupem do Krkonošského wellness zdarma 1 490Kč
Svatý Vavřinec - masáže
Svatý Vavřinec - masáže

ZÁBALY

Anticelulitidní zábal

Detoxikační a anticelulitidní péče spojená s výrazným anti-age efektem se soustředí především na pokožku, která vykazuje stres a vypětí. Redukuje projevy celulitidy, podporuje detoxikaci a posiluje odvodnění tkáně. Koriguje shlukování tukových buněk a působí jako silný antioxidant. Viditelně zpevní a formuje siluetu těla a zvyšuje pružnost pokožky.

45 min zábal (15 min aplikace + 30 min působení zábalu) 1 490 Kč
Medový zábal

Zábal obnovující elasticitu pokožky, který ji současně vyživuje. Působí příznivě proti psychické únavě  stresu. Účinný zábal při obnově elasticity i vyživení pokožky. Je často používán při vyčerpání a slabosti způsobených stresem, ve stáří či nemoci, nervových poruchách, stavech neklidu i pro zlepšení stavu pokožky.

45 min zábal (15 min aplikace + 30 min působení zábalu) 1 490 Kč
 
Čokoládové snění - Čokoládová masáž a zábal

Čokoláda blahodárně působí na tělo i na duši – vyživuje, omlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku, podporuje odplavování toxických látek z těla.
Na ošetření těla je použita rozehřátá 70% belgická čokoláda.

30 min masáž zadní části těla  
45 min zábal (15 min aplikace + 30 min působení zábalu) 1 490 Kč
Avokádový zábal

Opečujte své tělo s regeneračním celotělovým zábalem. Hedvábně jemná textura se snadno vstřebá do vaší pokožky a jeho svěží vůně uvolní vaši mysl.

45 min zábal (15 min aplikace + 30 min působení zábalu) 1 490 Kč

 

 

Copyright © 2023 Vavřinec Group s.r.o. | Design: Kubík a.s. | Informace o zpracování osobních údajů