Pro firmy

Nabídka pro firemní zákazníky

Aparthotel Svatý Vavřinec se nachází přímo v centru Pece pod Sněžkou. Nabízí komfortní designové ubytování a řadí se do kategorie čtyřhvězdičkových hotelů.

Každé z našich studií nebo apartmánů nabízí harmonii designu, komfortu a pohodlí. Aparthotel byl otevřen v prosinci 2018 a již nyní se řadí mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější hotely v lokalitě.

Celková kapacita hotelu je 75 apartmánů s bezmála 300 lůžky.

Vybrat si u nás můžete z široké nabídky možností ubytování v designových apartmánech.
Naše konferenční prostory Vám jsou k dispozici, Vaši firemní akci zajistíme od A do Z.

Krkonošské wellness

Krkonošské wellness nabízí 2 vířivky, finskou saunu s venkovní ochlazovací sprchou, Kneippův chodník, bio saunu s aromaterapií, parní saunu, zážitkové sprchy, chrlič ledu, odpočívárnu, společenskou část s barem a možnost využití privátní vířivky se soukromou odpočinkovou zónou. 

Součástí designového wellness jsou i skvělé masáže a kvalitní kosmetika od firmy Biodroga.

Herna pro dospělé

Odhodit veškeré pracovní starosti za hlavu, odpočinout si a užít trochu zábavy. Zahrát si na velkoplošném trenažeru a poměřit si své dovednosti. 
Zkombinujte pro svůj tým nabídku interaktivních her, kterými náš hotel disponuje. K dispozici máme profesionální golfový trenažer, laserovou střílečku a simulátor automobilových závodů.

Herna se Sony Playstation 4

Náš hotel disponuje hernou, kde můžete změřit síly se svými kolegy ve hrách na konzolích Sony Playstation 4 nebo si dát turnaj ve stolním fotbálku.
Tento prostor nabízí také možnost společného sledování filmu nebo záběrů pořízených během Vašeho teambuildingu.

Zážitková gastronomie

Zveme Vás do naší stylové restaurace. Pokud si chcete vychutnat dobré jídlo v příjemném prostředí, přijďte do restaurace v Aparthotelu Svatý Vavřinec a nechte se opečovávat jejím personálem. Ochutnejte skvělé jídlo připravené našimi kuchaři na X-Oven grilu (na magrovníkovém dřevu). Nabízíme perfektně vyzrálé stařené maso a širokou řadu kvalitních rumů.
Příjemné a poklidné posezení, výborné jídlo, dobrá káva a vybrané druhy vína. To vše a mnohem více na Vás čeká právě v naší restauraci.

Restaurace

Kapacita restaurace je 55 osob a je Vám plně k dispozici i jako konferenční prostor. Nabízí možnost projekce na plátno a psaní poznámek na flipchart. V létě je k dispozici venkovní zahrádka. V restauraci Vám rádi připravíme ochutnávku různých druhů stařených mas.
Pro Vaši firemní akci, rádi zajistíme coffee break, stravování formou menu, rautu nebo venkovního grilování.

Venkovní posezení s grilem

K dispozici Vám je kvalitní venkovní gril Vulcanus, jehož součástí je i venkovní posezení. Udělejte si firemní meeting venku, na louce u grilu. My Vám k tomu nachystáme grilovací balíčky a na Vás už bude pouze si ty krásné zážitky vychutnat.

Vinárna, kde vínu rozumí

Aparthotel disponuje krásnou vinárnou, jejíž součástí je vinotéka. Kapacita vinárny je 24 osob a lze ji využít i jako konferenční prostor. Součástí vinárny je velkoplošná projekce pro Vaše prezentace a flipchart pro Vaše poznámky. 
Využijte tento nádherný prostor pro školení, nebo teambuilding a my Vám rádi připravíme přednášku o víně spojenou s degustací.

Vinotéka s širokou nabídkou vín

Součástí vinárny je vinotéka, kde naleznete opravdu veliký výběr kvalitních vín. Připravíme Vám prezentaci vín spojenou s degustací. Další možností je i degustace kvalitních rumů.

Útulné lobby s krbem

Jako konferenční prostor je Vám k dispozici i útulné lobby s krbem, které má kapacitu 40 osob. Součástí lobby je velkoplošná projekce a flipcharty pro Vaši pohodlnou prezentaci.
V případě zájmu o větší konferenční prostor pro Vás máme k dispozici velký sál v sousedním objektu o kapacitě cca 300 osob.

Neváhejte nás kontaktovat na sales@svatyvavrinec.cz nebo na +420 770 182 965

Připravíme pro Vaši akci netradiční zážitky

 

Sněžka – pivovar - koloběžky

Nezapomenutelný zážitek, který můžete zažít jen Peci. Vyrazíte z Pece na Sněžku, ať už kabinkovou lanovkou nebo pěšky, na Luční Boudě absolvujete prohlídku minipivovaru „Paroháč“ s ochutnávkou čerstvě uvařeného piva a sjedete na terénních koloběžkách z Richtrových bud zpět do Pece. V Peci si můžete užít maximum zábavy na bobové dráze nebo v lanovém centru, které se nachází přímo v centru obce.

Krkonošemi na elektrokole

Mysleli jste si, že vyrazit po horách na kole je pro vás fyzicky nemožné? S elektrokolem již toto neplatí. Zapůjčení nejmodernějšího elektrokola Scott vám to umožní. Nasedněte 
s námi do sedla v centru Pece pod Sněžkou a vydejte se na tour po východních Krkonoších. S průvodcem navštívíte chatu Krakonoš, kde ochutnáte skvělý domácí chléb a koláče, na Lesní boudě budou připraveny speciality z kozího mléka a také pravé krkonošské „sejkory“ a v Chalupě na Rozcestí zase místní výborná borůvkovice a lehký oběd.
Tak na co čekáte? Nasednout a jedeme.

„Sněžka tour“ teambuilding – v létě i v zimě

Celodenní outdoorová aktivita „Sněžka Tour“. Absolvujete netradiční výstup na Sněžku ve skupinách se zkušenými horskými instruktory. Vyzkoušíte si pravé lavinové vyhledávače a budete plnit různé úkoly, jako např. orientaci v mapě, překonávání nebezpečného lavinového pole, transport raněného, prvky první pomoci apod. 
Každá akce je připravována na míru dané skupině a zohledňuje její složení, věk a zdatnost účastníků. Je možné ji doplnit jízdou Lanovou dráhou Sněžka.

Stezka korunami stromů a výšlap pěšky zpět do Pece

Chcete se stát součástí lesního života a poznat řadu živočichů a rostlin, které nenajdete nikde jinde? Stezka korunami stromů v srdci majestátních lesů Krkonošského národního parku vám ukáže zdejší krásné lesy doslova od kořenů až po jejich koruny a potvrdíte si, v čem je příroda Krkonoš tak jedinečná.

Ze Sněžky na saních

Zažít zimní pohled přímo ze Sněžky a užít si s kolegy 5kilometrový sjezd na saních? Nemožné? Pro nás ne. Využijte naši nabídku teambuildingové aktivity „ze Sněžky na saních“. Organizovaná akce začíná výjezdem kabinkovou lanovkou až na vrchol Sněžky, kde si užijete krásné zimní pohledy a poté zažijete nezapomenutelný adrenalinový sjezd na saních z Růžové hory až do Velké Úpy.

Sáňky, sněžnice, lanové vyhledávače nebo skialpy

Trojkombinace zábavy, naučného programu a procházky po vrcholcích Krkonoš je to pravé stmelení týmu, který nelení a chce si užít adrenalinu pro každého. Vyzkoušíte si práci s lanovými vyhledávači, projdete se na sněžnicích a akci zakončíte 40minutovým sjezdem na sáňkách.  Možné je i zařídit výlet na skialpech v doprovodu zkušených průvodců.

 

7 důvodů, proč se rozhodnout pro nás:

nový designový Aparthotel 

nejlepší projekt roku 2017 

ojedinělá atmosféra

spojte se s tím nejlepším

zážitková gastronomie

víme, co děláme, splníme Vaše přání od A do Z

pobyt v horském prostředí

,,Pravý zážitek je spojen s pohodlím, komfortem, dobrým jídlem, pitím a hlavně s úsměvem po odvedení dobré práce.“

Váš tým Aparthotelu Svatý Vavřinec

Neváhejte nás kontaktovat na sales@svatyvavrinec.cz nebo na +420 770 182 965

Copyright © 2021 Kubík Sněžka s.r.o. | Design: RedType | Code: VMD-software | Informace o zpracování osobních údajů