Kariéra

Hledáme nové kolegy

F&B manažer - NÁSTUP IHNED

Do hotelové restaurace Aparthotelu Svatý Vavřinec přijmeme kolegu na pozici F&B manažer.  Nabízíme možnost nástupu ihned.

Náplní Vaší práce bude:

- finanční management v rámci F&B oddělení - cenotvorba, optimalizace nákladů
- vedení týmu personálu obsluhy restaurace, baru, zahrádky, ten se skládá ze čtyř směnových manažerů a 8-16 číšníků v závislosti na sezóně
- dohled a kontrola kvality služeb
- podpora rozvoje a trénink dovedností svých podřízených
- úzká spolupráce s šéfkuchařem na koncepci restaurace a skladbě nabídky
- práce s programem Storyous
- kompletní správa skladové evidence a problematika s tím související
- příprava a řízení banketních akcí v hotelu

Požadujeme:

- minimálně 2 roky praxe na podobné pozici v hotelu 4* nebo 5*
- zkušenosti se skladovým hospodářstvím a skladovou evidencí v gastroprovozu
- absolutní časovou flexibilitu (zhruba 5 měsíců v roce je nutné pracovat každý víkend a volné dny vybírat v týdnu)

Můžeme Vám nabídnout:

- nadstandartní platové ohodnocení doplněné o pohyblivé a motivační složky
- práci na hlavní pracovní poměr po celý rok
- zázemí luxusního aparthotelu v centru Pece pod Sněžkou
- ubytování za 2.500,- Kč měsíčně v samostatném pokoj v nově zrekonstruovaném domě
- zaměstnanecké stravování za 40,- Kč/den

Nástup je možný IHNED.

V případě zájmu o pozici nám prosím zašlete nejen Vaše CV, ale i motivační dopis na adresu provoz@svatyvavrinec.cz.

Recepční NA HPP I BRIGÁDNĚ

Bližší popis pozice:

Pro Aparthotel Svatý Vavřinec v Peci pod Sněžkou hledáme kolegu/kolegyni, který se stane platným členem týmu a bude se podílet na budování dobrého jména hotelu. Nástup možný ihned.

Náplní Vaší práce bude především:

- telefonická, emailová a osobní komunikace s hosty
- aktivní prodej služeb a výrobků hotelu
- práce s hotelových rezervačním systémem
- práce s hotelovou pokladnou
- spolupráce s ostatními pracovníky hotelu - pokojské, maséři, servis, údržba
- drobné administrativní práce spojené s chodem recepce

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- min. SŠ vzdělání
- aktivní znalost AJ, základy NJ vítány
- znalost práce na PC (Internet, Word, Excel, Outlook)
- znalost hotelového systému Previo výhodou nikoli podmínkou
- výborné komunikační schopnosti
- organizační schopnosti, profesionální vystupování
- šikovného absolventa zaučíme

Co vám můžeme nabídnout

- zaměstnání u stabilní české firmy s dlouholetou tradicí
- příjemné pracovní prostředí 4* hotelu
- dobré platové podmínky 25.000,- čistého měsíčně + pohyblivé složky, dýška a příspěvek na dopravu
- možnost ubytování ve sdíleném pokoji za 1450 Kč/měsíc
- stravování za zvýhodněné ceny

Nástup je možný ihned.

BRIGÁDA

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA / BARMAN / DEBARAS / Grillmaster

Hledáš brigádu na léto?
Nabízíme tedy možnost brigády s nástupem ihned.

 NABÍZÍME:
-    Práci na DPP pro pozice  číšník/servírka a barman/ka hodinovou mzdu  120 Kč / hodina  a pro pozici debaraséra/ky 100 Kč / hodina na pozici grillmaster - zde je nutné zvládnout jak grilování, tak točení piva a přípavu drinků nabízíme 140 / hodina
-    Pracovní doba 10-24 Individuální možnost rozpisu směn
-    Ubytování v horách za 1450 Kč měsíčně, zvýhodněné stravování za 40 Kč denně
-    Školení a vzdělávání

POŽADUJEME:
-    zkušenosti na odpovídající pozici
-    zodpovědnost
-    samostatnost a flexibilitu
-    znalost cizího jazyka výhodou
-    odhodlání
-    potravinářský průkaz
-    čistý výpis z rejstříku trestů
-    vstupní zdravotní prohlídku

V případě zájmu o pozici nám prosím zašlete nejen Vaše CV  na adresu provoz@svatyvavrinec.cz.

Kuchař

Baví Tě kuchařina? Máš zájem o svojí profesi? Chceš nám ukázat své kuchařské střevo? Hledáme právě Tebe! Jsme team mladých lidí, kteří se chtějí stále posouvat. Máme tu skvělý X-Owen gril, který funguje pouze na mangrovníkovém uhlí. Kuchyň je otevřená, a je zaměřená hlavně na steaky, ale i na světovou gastronomii. Naučíš se tu správně zpracovávat a ošetřovat vyzrálé maso, které patří k našim specialitám. Máš zde velkou možnost dalšího profesního rozvoje v jednom z nejlepších hotelů v Krkonoších. Těšíme se na Tebe!

Co nabízíme:
•    Práce na HPP i brigádně
•    Nabízíme dobré finanční podmínky, směny krátký/dlouhý týden nebo týdenní směny
•    Pracovní doba od 10:00 do 21:30
•    Směny lze domluvit individuálně jak na krátký/dlouhý týden, tak na týdenní směny.
•    Možnost ubytování za  1450 Kč měsíčně za sdílený pokoj
•    Zvýhodněné stravování
•    Dovolená, žádná noční práce, žádné částečné služby
•    Nástup od uvolnění vládních restrikcí

Očekáváme:
•    Chuť  do práce, a že ji nebude málo
•    Zkušenosti na odpovídající pozici, vyučení nebo praxi
•    Zodpovědnost, samostatnost a flexibilitu
•    Nezávislost a organizovaný způsob práce
•    Potravinářský průkaz
•    Čistý výpis z resjtříku trestů
•    Vstupní zdravotní prohlídku

V případě zájmu o pozici nám prosím zašlete nejen Vaše CV  na adresu provoz@svatyvavrinec.cz.

Copyright © 2021 Kubík Sněžka s.r.o. | Design: RedType | Code: VMD-software | Informace o zpracování osobních údajů