27 Dub

Cestuj za babku - přednáška

Cestuj za babku - přednáška Terezy Schindlerové   

Cestovatelka Tereza Schindlerová má zkušeností z různých hotelů a destinací na rozdávání. I proto píše blog a má úspěšný instagramový profil Cestuj za babku. Sobotní večer si ve Vavřinci můžete zajít na její přednášku. Začíná v 19 hodin v salónku Růžohorky.

 

Tereza Schindlerová 

Cestovat jsem začala po maturitě v roce 2005, studovala jsem na Novém Zélandu, žila na Maltě, Madeiře, v Bretani a v Portu. Mluvím anglicky, francouzsky, hůř portugalsky a zcela základně čínsky. Cestuji pouze s příručním zavazadlem, dříve přes Couchsurfing, dnes přes Home Exchange. Se dvěma dětmi. Profesí jsem agilní koučka. Věnuji se také divadelní improvizaci.

***

V rámci pobytů od neděle do čtvrtka máte v ceně ubytování 1 hodinu v privátní vířivce a vstup do Krkonošského wellness na 60 minut zdarma. Privátní vířivku si můžete rezervovat zde. Do Krkonošského wellness si rezervujte místo zde

***

Udělejte si rezervaci ubytování, vybírejte z různých kategorií apartmánů a vyberte si například ty, které mají soukromou finskou saunu, nebo privátní vířivku přímo v apartmánu. 

Poptat e-mailem nebo na telefonu: +420 491 481 653

    

Copyright © 2024 Vavřinec Group s.r.o. | Design: Kubík a.s. | Informace o zpracování osobních údajů