Videa

Adam Gebrian si vybral projekt horského desingového Aparthotelu Svatý Vavřinec do pořadu Překvapivé stavby na internetové televizi Mall.TV. Jak to dopadlo si pusťte níže.

Horský designový Aparthotel Svatý Vavřinec je ideálním místem pro Vaši vysněnou dovolenou. Přesvědčit se můžete v tomto videu.

Aparthotel Svatý Vavřinec v samém srdci Krkonoš. Ideální poloha ve spojení se skvělým designem a architekturou. Prohlédněte si vše, co nabízí.

Aparthotel Svatý Vavřinec byl v roce 2019 nominovám na titul Stavba roku 2019 v České republice. Jsme na to hrdí a k této nominaci vzniklo přiložené video.

MyDr.Dog v Aparthotelu Svatý Vavřinec v Peci pod Sněžkou. To, že jsme Dog Friendly je známá věc, ale že to opravdu myslíme vážně se dozvíte níže.

Grand opening v roce 2018 se stal pro projekt Aparthotel Svatý Vavřinec velkou událostí. Jak celý víkend probíhal naleznete v tomto videu.

Oblíbená herečka Sára Sandeva navštívila Pec pod Sněžkou a nám bylo ctí, že se ubytovala u nás. Co říká o našem Aparthotelu, se dozvíte v tomto videu.

Misska a moderátorka Televizních Novin Iveta Vítová s rodinou je pravidelným návštěvníkem Aparthotelu. Co se jí na Aparthotelu líbí, se dozvíte v přiloženém videu.

Oblíbená herečka Anna Kadeřávková hraje v pohádkách a nebo v oblíbeném seriálu Ulice. Jak se jí líbilo v našem Aparthotelu, se dozvíze níže.

Anna Geislerová má vztah k Peci pod Sněžkou, a proto jsme velmi rádi, že jsme ji mohli v našem Aparthotelu také přivítat.

Jak probíhala výstavba Aparthotelu Svatý Vavřinec v čase? Na to se můžete podívat v přiloženém videu.

Ještě než jsme začali stavět, jsme vytvořili toto propagační video, které mělo popsat fungování projektu a ukázat, jak celý projekt bude vypadat. 

Copyright © 2024 Vavřinec Group s.r.o. | Design: Kubík a.s. | Informace o zpracování osobních údajů