Rodinné focení s profesionální fotografkou

Cena: 3000 Kč - 10 fotografií, které si sami vyberete 

Hezké rodinné fotky potěší nejen v rodinném albu nebo rámečku na zdi. Jenže znáte to, najít ten správný termín focení, který by vyhovoval všem, může být v pracovním týdnu náročné. Ve Vavřinci máte nyní možnost zvládnout focení během rodinného pobytu, třeba i o víkendu. 

V zasněžené krajině, s jarním sluncem v zádech, nebo později na rozkvetlé louce - ať už se rozhodnete využít služby profesionální fotografky kdykoliv, vězte, že nebudete litovat. Pro ubytované v našem hotelu máme navíc k dispozici slevový poukaz. Pokud při domluvě s fotografkou využijete promokód "Vavřinec" a nahlásíte číslo apartmánu, dostanete 3 fotografie nad Vámi zvolený balíček zdarma. 

Focení rezervujte přímo u u fotografky Míši Cichrové a to minimálně 48 hodin předem, telefonicky +420722226893, nebo mailem na cichrovamichaela@gmail.com.

Cena rodinného focení je 3000 Kč. V ceně balíčku je zahrnuto 10 fotografií, které si sami vybere a obdrží je upravené a to jak v barevném, tak čenobílém stylu.

Do 24 hodin po focení odesílá fotografka všechny vzniklé fotografie v náhledu, které si sami vyberete fotografie k úpravě. Upravené fotografie budou odeslány do 48 hodin, a to v digitální podobě přes úschovnu ve formátu jpg.

Cena fotografie nad rámec balíčku je 200 Kč/ks.

Využijte společně strávený čas s rodinou a zvěčněte si své zážitky z Krkonoš. Věříme, že tak získáte milou vzpomínku, která potěší nejen vás, ale i vaše blízké.  

 

 

Poptat e-mailem nebo na telefonu: +420 491 481 653

Fotoakce    

Copyright © 2024 Vavřinec Group s.r.o. | Design: Kubík a.s. | Informace o zpracování osobních údajů