28 Zář

Svatováclavský prodloužený víkend

28. 09. - 02. 10.

Oslavte státní svátek ve velkém stylu a přijeďte do Vavřince na prodloužený víkend, na který jsme pro Vás připravili akci na ubytování 3 plus 1 noc zdarma.

Prodlužte si víkend a užijte si zasloužené volno v srdci Krkonoš. Akci lze uplatnit pouze při přímé rezervace, proto neváhejte kontaktovat naše rezervační oddělení na e-mailu rezervace@svatyvavrinec.cz

Na víkend jsme pro Vás navíc, ku příležitosti svátku svatého Václava rozšířili nabídku v restauraci hned o několik vynikajících pokrmů.

Svatováclavské menu

Cibulačka se zapečeným sýrovým krutónem
Drůbeží paštika, domácí chléb, marinované švestky
Kančí ragů s kořenovou zeleninou, tagliatelle, jedlé kaštany

Specialita na čepu
Gambrinus 12° nefiltrovaný

V průběhu celého víkendu dostanete ke vstupu do wellness welcome drink a můžete uplatnit 10% slevu na masáže.

 

07 Říj

Víkend s mazlíčky

Do Pece pod Sněžkou se psem i s kočkou.

Ku příležitosti Mezinárodního dne zvířat darujeme o víkendu od 07. - 09. 10. Vašim mazlíčkům pobyt ve Vavřinci zdarma. Vyrazte na hory a užijte si společnou dovolenou v prvotřídním ubytování. Pro Vaše mazlíčky připravíme pelíšek, misku i něco na mlsání.

14 Říj

Wellness víkend - "Detox"

14. - 16. 10.

 

Wellness má blahodárné účinky na fyzické i duševní zdraví. Dopřejte si odpočinek a svému tělu výživu a vitaminy, které, zejména na podzim potřebuje. O víkendu si ve wellness můžete dopřát:

Detoxikační čaj

Smoothie "Detox for you"

Misku hummusu s mrkví a řapíkatým celerem

Díky detoxikaci se budete cítit lépe, získáte více energie a nastartujete svou cestu ke zdraví. V rámci víkendu si zajdětě na kosmetiku, na víkend jsme pro Vás připravili proceduru "Active detox" za zvýhodněnou cenu.

21 Říj

Wellness víkend "Čajový dýchánek"

21. - 23. 10.

Historie spojená s čaji sahá až do starověké Číny. Čerpejte výhody tohoto blahodárného produktu, který může posilovat imunitní systém a bojovat proti zánětům i srdečním chorobám. Dopřejte si relaxaci a odpočinek v Krkonošském wellness. Dopřejte si:

Ovocný, černý nebo zelený čaj (horký i ledový) na Vaše přání

Kosmetické ošetření "Pure relax" za zvýhodněnou cenu

Kosmetické zábaly se slevou 20%

 

 

28 Říj

Wellness víkend s dětmi

28. - 30. 10.

Wellness je prospěšné nejen pro fyzické a duševní zdraví dospělých, ale i dětí. V Krkonošském wellness jsou děti vítané, proto jsme pro Vás připravili speciální akci.

 

Užijte si parádní odpoledne v Krkonošském wellness spolu se svými dětmi. Připravili jsme pro Vás:

Vstup do wellness PRO DĚTI zdarma v čase 16:00 - 20:00

Osvěžující drink zdarma pro rodiče i děti

Masáž pro rodiče s dítětem se slevou 10%

Snížená teplota v saunách, aby byla příjemná i pro ty nejmenší

04 Lis

Halloween ve Vavřinci

04. 11. - 06. 11.

Halloween ve Vavřinci

Jedinečné halloweenské menu, zvýhodněné ceny masáží i vstup do wellness, strašidelný hrad pro děti a dílnička, kde se budou dlabat dýně a vyrábět masky, následovaná lampionovým průvodem a večerním rejem. Takový bude Halloween ve Vavřinci. Rezervujte si svůj víkendový pobyt ještě dnes a zažijte nezapomenutelný Halloween na horách.

24 Pro

Štědrý den ve Vavřinci

23. - 26. 12.

Vánoce ve Vavřinci

Nechejte stres a shon za sebou a přijeďte oslavit Vánoce na Vavřinec. Připravíme pro Vás i Vaše nejbližší nezapomenutelné svátky.

V hotelu Vás přivítáme svátečním welcome drinkem a hned při příjezdu na Vás dýchne duch Vánoc v našem vyzdobeném lobby. Pro všechny naše vánoční hosty máme připravený malý dárek, na pokoji stromeček a jmelí a v restauraci luxusní štědrovečerní menu.

Jako bonus si můžete objednat, třeba jako dárek, náš domácí Vavřincův vaječný koňak, dopřát si masáž pro dva nebo zajít na kosmetiku. Vaším jediným úkolem bude odpočívat a nechat se opečovávat. 

Zní Vám to dobře? Tak neváhejte a zarezervujte si svůj pobyt ještě dnes. Při rezervaci do 30. 09. za zvýhodněnou cenu 9 900 Kč. V ceně balíčku jsou ZDARMA zahrnuty dvě děti. Snídaně i štědrovečerní večeře, vánočka i dáreček.

Těšíme se na viděnou ve Vavřinci.

Copyright © 2022 Vavřinec Group s.r.o. | Design: Kubík a.s. | Code: VMD-software | Informace o zpracování osobních údajů