LÉTO NA VAVŘINCI

Aktivní léto

Pec pod Sněžkou - to je každý den plný zážitků. Můžete si na elektrokolech i koloběžkách projet desítky kilometrů tras a poznat tak krásy Krkonoš. V okolí hotelu najdete bobovou dráhu, lanový park, různě obtížné turistické trasy i naučné stezky, dětská hřiště i bowling, kde je dráha i pro nejmladší účastníky výletu.

Abychom Vám dovolenou na horách co nejvíce usnadnili, připravili jsme pro Vás přehledného průvodce výlety a atrakcemi v okolí Aparthotelu.

Na co všechno se můžete těšit? Pěší výlety různých náročností, včetně cest vhodných pro kočárky. trasy pro kola i koloběžky, ale i atrakce plné zážitků.

Celého průvodce najdete zde.

Procházka nebo túra zakončené piknikem na nádherné louce s výhledy na Sněžku i Studniční horu. Zní to dobře, že? Dopřejte si neobyčejný zážitek a rezervujte si piknikový koš plný lahůdek, který na Vás počká na tajném místě. Skvělá gastronomie a dechberoucí výhledy jsou zaručeny.

Piknikový koš pro 2 obsahuje:

 • 2 ks lahodné bagety s kuřecím masem, kachním pršutem a uzeným lososem
 • 2 ks bublaniny
 • 0,2 l ovocného moštu
 • 0,2 l soft drinku
 • 0,33 l Pilsner Urquell
 • 0,75 l Prosecco
 • Ovocný a zeleninový salát

Cena pro 2 osoby 1 700 Kč
Cena pro 4 osoby 2 300 Kč
Cena pro 6 osob   3 300 Kč

Stále více populární forma poznávání horských úpatí i zákoutí. Z toho důvodu jsme pro Vás zajistili výhodnou cenu za zapůjčení elektrokol v půjčovně Summit-Sport, který je hned vedle našeho hotelu. 

Pro vlastníky elektrokol jsou před hotelem k dispozici nabíječky. Svou dovolenou si tak můžete užít naplno a bez omezení.

Odpočinek na horách

Po sportovním výkonu je třeba zrelaxovat svaly a dopřát tělu odpočinek. Dopřejte si masáž podle svého gusta, ošetření pleti unavené ze Slunce nebo si užijte hodinku ve wellness, kde zregenerujete celé tělo od hlavy až k patě. 

Jako dárek jsme pro Vás připravili hodinový vstup do wellness zdarma k většině kosmetických i masážních procedur. Už jste si zarezervovali svou dávku odpočinku, relaxace a duševní pohody?

Wellness, kosmetiku i masáže je nutné rezervovat předem na hotelové nebo wellness recepci.  

Exkluzivní prostor zasvěcený relaxaci, kráse a péči o tělo, mysl i ducha. Dopřejte si odpočinek, osvěžení nebo jen chvilkový únik z každodenního života. 

V Krkonošském wellness se snoubí saunování, hydroterapie i odpočinek. Prohřejte své tělo a podpořte krevní oběh v jedné z našich saun. Ohromte své smysly procházkou po Kneippově chodníku i zážitkovými sprchami. Uvolněte svaly ve vířivce. A dopřejte si chvíle klidu, na které jen tak nezapomenete.

Po celou dobu pobytu ve wellness máte k dispozici bar, kde se můžete osvěžit sklenkou vody, džusu nebo Prosecca.

Vstup do wellness je nutné rezervovat předem a s dětmi do 12 let je vstup možný pouze do 17:00. Pro více soukromí, ale i vstup s dětmi v pozdějších hodinách můžete využít nabídky pronájmu privátní vířivky

Kompletní nabídka wellness k dispozici zde.

Ve spolupráci s vyškolenými maséry jsme pro vás připravili rozmanitou nabídku péče o tělo ve formě masáží a zábalů. Při jednotlivých procedurách používáme nejkvalitnější esenciální oleje a kosmetiku šetrnou k vaší pokožce i k přírodě, abychom maximalizovali jejich přínos pro vaši celkovou pohodu.
Dopřejte si masáž, která uvolní napětí i stres uložené v těle, rozproudí krevní oběh a pozvedne na duchu. Abychom vyšli vstříc vašim individuálním potřebám, můžete si vybrat z nabídky relaxačních i sportovních masáží celého těla, masáží obličeje a hlavy, ale i nohou nebo masáž lávovými kameny.
Nabídku jednotlivých masáží najdete zde.

Péče o pokožku patří mezi základní předpoklady zdravého životního stylu. Výživa, hydratace i regenerace zásadně ovlivňují stárnutí pleti, ale i to, jak se ve své kůži cítíme. 
Chraňte svou pokožku před ostrým letním sluncem a dopřejte jí výživu, kterou potřebuje nejen po pobytu na slunci. 
V rámci kosmetické péče nabízíme hned několik druhů ošetření. Vyberte si z nabídky a pokud se nemůžete rozhodnout, naše specialistka Vám ráda poradí. 
Nabídku kosmetických procedur najdete zde

Děti v hlavní roli

V rámci prázdnin jsme pro Vaše nejmenší připravili různé zážitkové aktivity. Věříme, že tím potěšíme rodiče, kteří tak stihnou odpočinek a relaxaci i na dovolené s dětmi. 

Každé pondělí, středu, pátek a sobotu můžete v čase od 16:00 do 20:00 využít naši letní školku, kterou vede pohádková babička Naďa. 

V rámci naší školky je čeká spousta her vevnitř i venku, tvoření i hudby. Formou tvoření výrobků se také seznámí s pojmy recyklace a udržitelnosti. 

Babička Naďa miluje bylinky a má mnoho let zkušeností s prací s dětmi. Od mládí pracovala jako vedoucí na táborech a vedla zájmové kroužky. Děti učí zábavnou formou tance a hudby. V průběhu let byla babičkou spousty dětí a ani ty Vaše se s ní nebudou nudit. 

Hlídání dětí Vám nabízíme v rámci vašeho pobytu v Aparthotelu Svatý Vavřinec zdarma. 

Vaše děti si odvezou spoustu krásných vzpomínek, zážitků i nových kamarádů a vy získáte chvilku pro sebe. Volný čas můžete využít po svém. Vychutnat si skleničku na zahrádce nebo si dopřát odpočinek v našem wellness. Kompletní nabídku wellness, masáží a kosmetických procedur najdete zde.

Každé pondělí a středu mohou Vaše děti vyrazit na dobrodružnou edukační výpravu po okolí Pece pod Sněžkou s naším horalem Sopťou. 

Ten přináší zpestření a dobrodružství v rámci letních prázdnin. Pro Vaše děti má připravenou 10 km procházku plnou zábavy, nových zkušeností a zajímavých informací.

Děti se naučí se zásadám bezpečnosti chování v horském terénu i správnému a šetrnému chování se v přírodě. V rámci výpravy je čeká spousta zážitků i her. Starší děti si také mohou vyzkoušet jak naši předci lovili zvířata. Cestou k Boudě pod Sněžkou uvidí splavy i zvířata včetně lam a koz a mnoho dalšího.

Celá výprava trvá 4 až 5 hodin. Děti spolu se Sopťou vyráží v 10:00 od hotelu a vrací se mezi 15:00 až 16:00. Dítě má s sebou svůj baťůžek, ve kterém si ponese svačinu a pití, které pro něj připravíme. Je dobré mít s sebou pláštěnku, kdyby začalo pršet. 

Účast v animačním programu je nutné zarezervovat dopředu. Cena za dítě je 350 Kč a je v ní zahrnuta i svačina. Tento animační program se uskuteční v případě, že je přihlášeno pět a více dětí a může být zrušen z důvodu nepříznivého počasí. 

Vavřincovo gastroléto

Dobré jídlo neodmyslitelně patří ke každé dovolené. Z toho důvodu jsme si pro Vás připravili hned několik kuchařských i degustačních akcí, které z Vašeho pobytu v Aparthotelu Svatý Vavřinec učiní nezapomenutelnou dovolenou. Mrkněte se, co vás čeká a rezervujte si svůj pobyt ještě dnes. 

Láká Vás čerstvá grilovaná ryba? Chcete zažít Giviho ze soutěže Masterchef v akci? Nebo jste vinař a láká Vás ochutnávka skvělého českého vína? To vše u nás v létě můžete zažít.

V červenci a v srpnu můžete od úterý do neděle v čase od 14:00 do 22:00 zažít špičkovou gastronomii na čerstvém vzduchu. Vůně grilu nesoucí se vzduchem, stylové posezení na čerstvém vzduchu, vychlazené nápoje i výborná káva. To vše podtržené šuměním tekoucího potoka i tepajícího horského centra.

Čekají vás speciality našich kuchařů přímo z grilu – hovězí i veganské burgery, smažený sýr v bulce, ale i sladké wafle s ovocem. Navíc je pro vás na každý víkend připravena jedna ze specialit. 

Procházka nebo túra zakončené piknikem na nádherné louce s výhledy na Sněžku i Studniční horu. Zní to dobře, že? Dopřejte si neobyčejný zážitek a rezervujte si piknikový koš plný lahůdek, který na Vás počká na tajném místě. Skvělá gastronomie a dechberoucí výhledy jsou zaručeny. 

Pikniková koš pro 2 obsahuje:

 • 2 ks lahodné bagety s kuřecím masem, kachním pršutem a uzeným lososem
 • 2 ks bublaniny
 • 0,2 l ovocného moštu
 • 0,2 l soft drinku
 • 0,33 l Pilsner Urquell
 • 0,75 l Prosecco
 • Ovocný a zeleninový salát

Cena pro 2 osoby    1 700 Kč
Cena pro 4 osoby    2 300 Kč
Cena pro 6 osob      3 300 Kč

Po skvělém dni zpomalit, posadit se na trávníku a dopřát si večeři z grilu ve vlastní režii, ke které vám zajistíme grilovací koše plné nejen regionálních dobrot, ale i vše, co ke grilování potřebujete. Vychutnejte si horskou pohodu a poseďte u grilu s výborným jídlem i pitím.

Máme pro Vás k dispozici venkovní gril značky Vulcanus. Tento ohňovvý gril ze speciálního materiálu COR-TEN si Vás okamžitě získá a umožní Vám zažít zcela nový rozměr grilování.

Teď už si jen stačí vybrat z nabídky grilovacích košů a těšit se na parádní zážitek.

 

Poptat e-mailem nebo na telefonu: +420 770 122 121

 

Copyright © 2022 Vavřinec Group s.r.o. | Design: Kubík a.s. | Code: VMD-software | Informace o zpracování osobních údajů