Víkendový zimní retreat  s prvním lyžováním a Wim Hof metodou

10. 12. jednodenní workshop Wim Hof metody s Filipem Zemanem. Cena 3 100 Kč. 

Tohle jste ještě nezažili. V sobotu první lyžování a zahájení lyžařské sezóny. V neděli workshop s Wim Hof metodou a certifikovaným instruktorem Filipem Zemanem. Rezervujte si víkend 8. – 10. 12. v Aparthotelu Svatý Vavřinec a užijte si maximální víkendový zimní retreat. 

Zimní sezóna ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC obvykle začíná někdy na přelomu listopadu a prosince. Nejinak by tomu mělo být i tento rok a tak nějak tušíme, že v Peci by se vleky a lanovky mohly rozjet už v sobotu 9. 12. Pokud vše vyjde, jak si přejeme, měla by být právě tahle sobota první, ve které se budete moct projet po zdejších sjezdovkách. Taky už se nemůžete dočkat? 


Na neděli 10. 12. plánujeme Wim Hof workshop přímo ve Vavřinci

Povede ho certifikovaný instruktor Wim Hofovy metody, který své znalosti a schopnosti čerpal právě u Wima Hofa. Právě s Filipem Zemanem se můžete věnovat dechovým cvičením, nastavení mysli a vědomému otužování. 

Nevadí, pokud jste otužování ještě nikdy nezkusili. Nevadí, pokud máte obavy, málo odvahy nebo spoustu otázek. S Filipem Zemanem si ukážete, jak pomoci Wim Hof metody nastartovat imunitní systém, zvýšit příliv energie, snížit hladinu stresu a celkově zlepšit úroveň své fyzické i duševní pohody. Finálním bodem programu je pak dvouminutová koupel v ledové lázni. „Cílem jednodenních workshopů je seznámit účastníky s metodou a s tím, jak mohou využívat její benefity v každodenní praxi v pohodlí svého domova,“ říká k chystanému workshopu Filip Zeman. 

Celý workshop bude probíhat přímo v prostorách Aparthotelu Svatý Vavřinec

V čase od 10 hodin do 16 hodin. Ideální je zakončit workshop ještě návštěvou wellness a celkovým prohřátím organismu. Pro to je ideální Krkonošské wellness se 3 saunami přímo ve Vavřinci. 

Neláká Vás lyžování, ale na Wim Hofa byste přijeli? 

Že lyže nemusíte? Nevadí, věnujte sobotu procházce na hřebeny, odpočinku, nebo čemukoliv jinému, na co zrovna budete mít chuť. Pec pod Sněžkou a její okolí nabízí spoustu aktivit a možností. 

Chcete přijet jen na Wim Hofa ale nechcete přenocovat? 

Ani tohle není problém. Přihlaste se pouze na kurz a přijeďte. Garantujeme Vám parkování zdarma po celý den. 

Nechte se unést atmosférou zimy, radosti a objevování vlastních hranic.


Aby mohl na Wim Hof workshop opravdu každý, není jeho absolvování svázané s povinností ubytování. Máme ale za to, že když už jet do Krkonoš, tak na celý víkend a když už na celý víkend, tak samozřejmě do Vavřince. Vždyť víkendový retreat má dodat novou energii a přinést nové zážitky a i na to je potřeba věnovat si nějaký čas.

Cena workshopu Wim Hof metody s Filipem Zemanem 10. 12.:         3 100 Kč 

Workshop probíhá v Aparthotelu Svatý Vavřinec v čase 10 – 16 hodin. Pro ubytované platí late check-out zdarma. Pro účastníky, kteří ve Vavřinci nebydlí, poskytneme parkování vozu zdarma. 

Počet míst na workshopu je omezený. Rezervujte si proto své místo na media@svatyvavrinec.cz včas. Máte otázky? Rádi Vás propojíme s Filipem Zemanem, který může na vše předem odpovědět. Chcete si rovnou rezervovat i ubytování? Nejvýhodněji je možné je rezervovat pobyt přímo na www.svatyvavrinec.cz nebo na rezervace@svatyvavrinec.cz 

 

Vánoční rodinné focení 

Využijte společný čas v Aparthotelu Svatý Vavřinec a nechte si udělat rodinné fotky. Potěší v albu, na stěně v rámečku i pod stromečkem prarodičů. Přímo v Aparthotelu Svatý Vavřinec máme připravené studio s různými dekoracemi. Focení je možné i venku. Stačí se na detailech domluvit s profesionální fotografkou. Více o nabídce zde 

 

 

Wim Hof workshop na Vavřinci Wim Hof workshop na Vavřinci
Poptat e-mailem nebo na telefonu: +420 778 787 124
 
 
 
 

Copyright © 2023 Vavřinec Group s.r.o. | Design: Kubík a.s. | Informace o zpracování osobních údajů