Black Friday - Dárkový voucher s 10 % navíc

Přemýšlíte, co by blízkým, kolegům nebo přátelům udělalo radost? Darujte jim zážitek z pobytu v Krkonoších – přímo v Aparthotelu Svatý Vavřinec. S dárkovým voucherem na pobyt v luxusním hotelu s 10% bonusem rozhodně chybu neuděláte. Akce platí do 26. listopadu 2023. 

Vyrazit na lyže, na jarní relaxační víkend, letní dovolenou s rodinou, na večeři nebo wellness s masáží. Způsobů, jak využít voucher do Svatého Vavřince je hodně a my věříme, že každý si tento milý dárek užije po svém. A přece o to přesně jde. Najít perfektní dárek, který nebude stát na poličce a chytat prach, či nebude putovat jako dárek zase dál. 

S voucherem do Aparthotelu Svatý Vavřinec máte jistotu, že tohle obdarovaný vážně nikomu dalšímu nenechá. Vždyť kdo by chtěl přijít o skvělé ubytování v apartmánech s plně vybavenou kuchyní, Krkonošské wellness se širokou nabídkou masáží a zábalů, 160 metrů čtverečních heren pro děti a teenagery a perfektní steaky ze stařeného masa ve Vavřinec restauraci? Víme, že nikdo. 

Ke každému podzimnímu voucheru navíc přidáváme 10 % jeho hodnoty zdarma jako bonus. Vyberte dárkové balení voucheru a máte vyřešené Vánoce. Napište nám na rezervace@svatyvavrinec.cz a objednejte si voucher jako pdf nebo rovnou v dárkovém provedení. 

 

Dárkový voucher, nyní s bonusem 10 procent Zažítek v Aparthotelu Svatý Vavřinec
Poptat e-mailem nebo na telefonu: +420 778 787 124
 
 
 
 

Copyright © 2023 Vavřinec Group s.r.o. | Design: Kubík a.s. | Informace o zpracování osobních údajů