Vánoční rodinné focení ve Vavřinci

Od 2. 12. do 26. 12. v Aparthotelu Svatý Vavřinec. Focení lze objednat i pro neubytované. Cena 2 000 Kč. 

Hezké rodinné fotky potěší nejen v rodinném albu, rámečku na zdi nebo pod stromečkem prarodičů. Jenže najít ten správný termín focení, který by vyhovoval všem, může být v pracovním týdnu náročné. Ve Vavřinci máte nyní možnost zvládnout rodinné focení během rodinného pobytu, třeba i o víkendu. 

Ve vánoční atmosféře ve studiu přímo v Aparthotelu Svatý Vařinec, s různými typy dekorace, nebo v přírodním prostředí venku. Záleží na vás, kde byste si rodinné fotky přáli udělat. S profesionální fotografkou je můžete realizovat kdekoliv. Stačí si určit termín a svou představu probrat s fotografkou třeba po telefonu.  

V předvánočním čase nabízíme možnost nafocení alba s 5 fotografiemi. Fotografka jich samozřejmě udělá více. V náhledové kvalitě vám je do 24 hodin pošle, vy si určíte kterých 5 byste chtěli a následně dostanete tyto záběry v plné kvalitě v černobílém i barevném provedení v elektronické podobě ve formátu JPG. 

Líbí se vám víc než 5 fotek? Není problém. Za poplatek 250 Kč / kus vám fotografka upraví i další. Vždy záleží na domluvě. 

Profesionální fotografku můžete objednávat přes email rezervace@svatyvavrinec.cz, nebo hotelovou recepci. Nabídka platí pro ubytované i neubytované hosty. Focení proběhne obvykle do 24 hodin od objednávky - vždy po předchozí dohodě mezi vámi a fotografkou. 

Využijte společně strávený čas s rodinou a zvěčněte si své zážitky z Krkonoš. Věříme, že tak získáte milou vzpomínku, která potěší nejen vás, ale i vaše blízké.  

 

 

Vánoční focení
Poptat e-mailem nebo na telefonu: +420 778 787 124
 
 
 
 

Copyright © 2024 Vavřinec Group s.r.o. | Design: Kubík a.s. | Informace o zpracování osobních údajů