Mikuláš ve Vavřinci bez zbytečného strašení

2. 12. v podvečer v lobby Aparthotelu Svatý Vavřinec, pro ubytované hosty zdarma 

od 14. hodin tvořivé dílničky a hry pro děti
od 18:30 na lobby přijde Mikuláš s andělem, čert již tradičně musí zůstat před hotelem

Jako každý rok se přijde do Vavřince podívat Mikuláš čert a anděl, aby odměnili hodné děti. Ve Vavřinci děti zbytečně nestrašíme, a tak čert zůstane i tentokrát před Aparthotelem a bude moci dovnitř pouze nahlížet. Přímo do Aparthotelu pak pustíme jen anděla a Mikuláše. 

Mikulášská tradice s odměňováním dětí dárečky je předzvěstí Vánoc a patří k nejkrásnějším okamžikům začínající zimy. Přijeďte si užít tuto atmosféru do Krkonoš, možná už zasněžených. Dopoledne věnujte lyžování, sáňkování, nebo výletu, odpoledne už se děti budou těšit na příchod Mikuláše a anděla. Společně s animátory si v mikulášské dílničce vyrobí suvenýry a zahrají různé hry. Možná přijde na řadu i pár mikulášských říkanek, básniček a písniček.     

Pak už se otevřou dveře a do lobby Aparthotelu vstoupí Mikuláš s andělem. Pozdraví se s dětmi, poslechne si jejich básničky i zpěv a rozdá každému drobný dáreček. Co myslíte? Budou mít děti v balíčcích i uhlí? Budou mít chuť potkat se i s čertem, nebo ho budou raději pozorovat z bezpečí hotelu přes skleněnou stěnu lobby. Přijeďte na mikulášský víkend a uvidí se. 

A myslíme i na dospělé. Vavřinec restaurace připraví na mikulášský víkend kuchařskou show spojenou s porcováním velké mořské ryby. V sobotu v podvečer si tak budete moci vychutnat ten nejčerstvejší tatarák, steak, nebo sashimi.  

Pro ty, kteří se rozhodnou Mikulášskou spojit s víkendem v Krkonoších nabízí Aparthotel Svatý Vavřinec ještě pár volných apartmánů. Nejvýhodněji je možné je rezervovat přímo na www.svatyvavrinec.cz nebo na rezervace@svatyvavrinec.cz 

Vánoční rodinné focení 

Využijte společný čas v Aparthotelu Svatý Vavřinec a nechte si udělat rodinné fotky. Potěší v albu, na stěně v rámečku i pod stromečkem prarodičů. Přímo v Aparthotelu Svatý Vavřinec máme připravené studio s různými dekoracemi. Focení je možné i venku. Stačí se na detailech domluvit s profesionální fotografkou. Více o nabídce zde 

Mikuláš ve Vavřinci Mikuláš ve Vavřinci
Poptat e-mailem nebo na telefonu: +420 778 787 124
 
 
 
 

Copyright © 2023 Vavřinec Group s.r.o. | Design: Kubík a.s. | Informace o zpracování osobních údajů